jk:APP 8.0

Sada aplikací pro osobní řízení

728 151 763

app [at] kunhart [dot] eu

vesmír, zelený pruh

Správa příjmů a výdajů

Perfektní přehled o příjmech a výdajích. Přehledy, grafy a statistiky pro jednotlivé měsíce a roky. Podpora bankovních účtů a skupin příjmů a výdajů. Zadávání údajů odkudkoliv přes desktopovou a mobilní verzi.

vesmír, červený pruh

Plánování projektů a práce

Jednoduchá a elegantní správa klientů, projektů a úkolů. Plánování práce a úkolů, prioritizace, reportování odpracovaného času včetně statistik. Podpora workflow pro úkoly a rolí pro rozlišení typu práce.

vesmír, žlutý pruh

Plánování času a akcí

Unikátní plánování času a akcí založené na Eisenhowerově principu důležitosti a urgence. Týdenní plánování času, šablony událostí, prioritní a týdenní přehled.

Novinky

Aplikace jk:APP 7.0

Nejdůležitější změnou v nové verzi jk:APP 7.0 je plná podpora lokalizace systému. Stávající česká verze aplikace je doplněna o anglickou mutaci. Mnoha zlepšení pro pohodlnější práci se dočkalo uživatelské rozhraní. Dále bylo vylepšeno cachování dat a proběhla optimalizace systému pro vysoký výkon.

Spuštění stránek pro jk:APP

K dnešnímu dni je spuštěn nový web pro podporu aplikací jk:APP. Sada aplikací jk:APP je pokročilý systém, který pomáhá mít pod kontrolou svůj čas, peníze, znalosti a podnikání on-line na jednom místě.

Aplikace jk:APP 6.0

Nová verze jk:APP nabízí pokročilé filtrování záznamů s multi-filtry, mnoho úprav modulů pro faktury a rozpočet, inovované logování akcí a vylepšený dashboard s widgety.