jk:APP 8.0

Sada aplikací pro osobní řízení

728 151 763

app [at] kunhart [dot] eu

vesmír, zelený pruh

Správa příjmů a výdajů

Perfektní přehled o příjmech a výdajích. Přehledy, grafy a statistiky pro jednotlivé měsíce a roky. Podpora bankovních účtů a skupin příjmů a výdajů. Zadávání údajů odkudkoliv přes desktopovou a mobilní verzi.

vesmír, červený pruh

Plánování projektů a práce

Jednoduchá a elegantní správa klientů, projektů a úkolů. Plánování práce a úkolů, prioritizace, reportování odpracovaného času včetně statistik. Podpora workflow pro úkoly a rolí pro rozlišení typu práce.

vesmír, žlutý pruh

Plánování času a akcí

Unikátní plánování času a akcí založené na Eisenhowerově principu důležitosti a urgence. Týdenní plánování času, šablony událostí, prioritní a týdenní přehled.

Projekty a moduly

Systém jk:APP je modulární a flexibilní řešení, které se skládá z projektů a modulů. Projekt je větší celek (např. rozpočet), který obsahuje sadu navzájem spolupracujících modulů (např. příjmy, výdaje a měsíční přehled). V závislosti na konfiguraci může instalace jk:APP obsahovat jen vybrané projekty a moduly.

Rozpočet

Rozpočet je sada modulů pro snadnou správu příjmů a výdajů. Součástí projektu jsou přehledové moduly, statistiky a grafy pro měsíční a roční rozpočet. Rozpočet podporuje transakce v cizích měnách, mezinárodní bankovní účty a skupiny příjmů a výdajů (např. pro rozlišení rozpočtu pro podnikání a osobní finance). Zadávání údajů je možné odkudkoliv přes desktopovou a mobilní verzi.

Důležité moduly: příjmy, výdaje, bankovní účty, skupiny, přehledy, statistiky.

Projekty

Projekty jsou určeny pro plánování a řízení práce na projektech. Základem je jednoduchá a elegantní správa klientů, projektů a úkolů. Další funkce zahrnují plánování práce, prioritizace a reportování odpracovaného času. Projekt podporuje workflow pro úkoly a role pro rozlišení typu práce.

Důležité moduly: klienti, projekty, úkoly, záznamy, moje úkoly, moje záznamy.

Databáze

Databáze je sada jednoduchých modulů pro správu důležitých informací na jednom místě.

Příklady modulů: nápady, zajímavé weby, zajímavé knihy, restaurace, pracovní příležitosti, recepty.

Plánovač

Plánovač slouží pro efektivní plánování času a akcí na týdenní bázi. Plánování času je oproti běžným kalendářům unikátní, vychází z Eisenhowerova principu důležitosti a urgence. Součástí plánovače jsou prioritní přehled, týdenní přehled a šablony událostí.

Důležité moduly: události, šablony událostí, prioritní přehled, týdenní přehled.

Podnikání

Základem podnikání jsou moduly pro fakturaci. Podporovány jsou běžné faktury pro plátce i neplátce DPH položky pro fakturaci, správa zákazníků a dodavatelů. Samozřejmostí je náhled a tisk faktur. Moduly pro fakturaci doplňuje daňová evidence pro plátce DPH, nezbytné číselníky a administrace business kontaktů a e-mailových kontaktů včetně práce se souhlasem (např. pro newslettery).

Důležité moduly: faktury, služby a produkty, zákazníci, dodavatelé, příjmy a výdaje pro daňovou evidenci, kontakty, příjemci e-mailů.

Finance

Finance tvoří moduly pro podporu obchodování na burze a dalších finančních operací.

Příklady modulů: kurzy měn, obchodní deník, dividendové portfolio.

Soubory

Soubory je sada modulů pro upload a správu souborů, obrázků a dokumentů.

Důležité moduly: složky, soubory, galerie, obrázky, dokumenty.