jk:APP 15

Sada aplikací pro osobní řízení

vesmír, zelený pruh

Správa příjmů a výdajů

Perfektní přehled o příjmech a výdajích. Přehledy, grafy a statistiky pro jednotlivé měsíce a roky. Podpora bankovních účtů a skupin příjmů a výdajů. Zadávání údajů odkudkoliv přes desktopovou a mobilní verzi.

vesmír, červený pruh

Plánování projektů a práce

Jednoduchá a elegantní správa klientů, projektů a úkolů. Plánování práce a úkolů, prioritizace, reportování odpracovaného času včetně statistik. Podpora workflow pro úkoly a rolí pro rozlišení typu práce.

vesmír, žlutý pruh

Plánování času a akcí

Unikátní plánování času a akcí založené na Eisenhowerově principu důležitosti a urgence. Týdenní plánování času, šablony událostí, prioritní a týdenní přehled. Checklisty a šablony checklistů.

vesmír, azurový pruh

Podnikání a fakturace

Správa klientů a dodavatelů. Jednoduchá fakturace s DPH i bez DPH. Správa položek, náhled a tisk faktur. Daňová evidence příjmů, výdajů a drobného majetku. Integrace faktur na rozpočet a číselníky.

Projekty a moduly

Systém jk:APP je modulární a flexibilní řešení, které se skládá z projektů a modulů. Projekt je větší celek (např. rozpočet), který obsahuje sadu navzájem spolupracujících modulů (např. příjmy, výdaje a měsíční přehled). V závislosti na konfiguraci může instalace jk:APP obsahovat jen vybrané projekty a moduly.

CRM

Projekt CRM je sdílená "nadstavba" nad ostatními projekty v rámci jk:APP. Součástí CRM jsou moduly a číselníky, využívané napříč projekty. Například bankovní účty pro rozpočet a podnikání.

Důležité moduly: státy, měny, banky, bankovní účty, kurzovní lístek, typy plateb, sazby DPH.

Rozpočet

Rozpočet je sada modulů pro snadnou správu příjmů a výdajů. Součástí projektu jsou přehledové moduly, statistiky a grafy pro měsíční a roční rozpočet. Rozpočet podporuje transakce v cizích měnách, mezinárodní bankovní účty a skupiny příjmů a výdajů (např. pro rozlišení rozpočtu pro podnikání a osobní finance). Zadávání údajů je možné odkudkoliv přes desktopovou a mobilní verzi.

Důležité moduly: příjmy, výdaje, bankovní účty pro rozpočet, skupiny, přehledy, statistiky.

Podnikání

Základem podnikání jsou moduly pro fakturaci. Podporovány jsou běžné faktury pro plátce i neplátce DPH, položky pro fakturaci, správa zákazníků a dodavatelů. Samozřejmostí je náhled a tisk faktur. Moduly pro fakturaci doplňuje daňová evidence pro plátce DPH včetně přehledů, nezbytné číselníky.

Důležité moduly: faktury, služby a produkty, zákazníci, dodavatelé, daňová evidence, evidence majetku.

Mailing

Mailing zahrnuje základní moduly pro e-mailing a správu business kontaktů. Součástí mailingu je správa e-mailových kontaktů, skupin a práce se souhlasem.

Důležité moduly: příjemci e-mailů, skupiny e-mailů, kontakty.

Plánovač

Plánovač slouží pro efektivní plánování času a akcí na týdenní bázi. Plánování času je oproti běžným kalendářům unikátní, vychází z Eisenhowerova principu důležitosti a urgence. Součástí plánovače jsou prioritní přehled, týdenní přehled a šablony událostí.

Důležité moduly: události, šablony událostí, prioritní přehled, týdenní přehled, checklisty, šablony checklistů.

Projekty

Projekty jsou určeny pro plánování a řízení práce na projektech. Základem je jednoduchá a elegantní správa klientů, projektů a úkolů. Další funkce zahrnují plánování práce, prioritizace a reportování odpracovaného času. Projekt podporuje workflow pro úkoly a role pro rozlišení typu práce.

Důležité moduly: klienti, projekty, úkoly, záznamy, moje úkoly, moje záznamy.

Databáze

Databáze je sada jednoduchých modulů pro správu důležitých informací na jednom místě.

Příklady modulů: nápady, zajímavé weby, zajímavé knihy, restaurace, pracovní příležitosti, recepty.

Finance

Finance tvoří moduly pro podporu obchodování na burze a dalších finančních operací.

Příklady modulů: kurzy měn, deník pro obchodování, dividendové portfolio.

Soubory

Soubory je sada modulů pro upload a správu souborů, obrázků a dokumentů.

Důležité moduly: složky, soubory, galerie, obrázky, dokumenty.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů.